انجمن اوستا
be Avesta forum khosh amadid
etelaate system neshan midahad ke shoma be onvane mehman vared shodid
baray estefadeh az hameye emkanat bayad sabte nam konid
agar dar forum ozv hastid be hesabe karbari khod vared shavid.
_____
Avesta forum be yek modir talar ke tavanaie jazbe afrad va modiriyat mataleb ra dashteh bashad niazmand ast leza agar kasi davtalab be modiriyat ast darkhast khod ra az tarigh pm be fasatechnology@yahoo.com ersal konad.
_____
lahazate khoshi ra baraye shoma arezoo mandim
انجمن اوستا
be Avesta forum khosh amadid
etelaate system neshan midahad ke shoma be onvane mehman vared shodid
baray estefadeh az hameye emkanat bayad sabte nam konid
agar dar forum ozv hastid be hesabe karbari khod vared shavid.
_____
Avesta forum be yek modir talar ke tavanaie jazbe afrad va modiriyat mataleb ra dashteh bashad niazmand ast leza agar kasi davtalab be modiriyat ast darkhast khod ra az tarigh pm be fasatechnology@yahoo.com ersal konad.
_____
lahazate khoshi ra baraye shoma arezoo mandim
انجمن اوستا
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.Avesta.gettalk.net www.Avestachat.tk

Homeتغیر آدرس انجمنLatest imagesSearchRegisterLog in

بازیچه سرخ

Go down 
AuthorMessage
EZRAIIL
پشتیبانی
پشتیبانی
EZRAIIL

تعداد پستها : 202
تاريخ عضویت : 2010-11-22
زادگاه : یزد

بازیچه سرخ  Empty
PostSubject: بازیچه سرخ    بازیچه سرخ  Empty2010-11-28, 11:08

این قلب سرخ و پر از درد من تقدیم به تو.
زیباترین ، تنها ترین و جاوادنه ترین احساسم یعنی عشق در این قلب سرخ نیز برای تو.
این قلب سرخ بی طاقت را از من بپذیر عزیزم… از تمام دار دنیا تنها همین قلب را دارم.
همین قلبی که بارها شکسته شد، بارها از راه عاشقی ناکام ماند و بارها اسیر قلبهای بی محبت بی معرفتان شد. همین قلبی که هر که آمد پا بر روی آن گذاشت و رفت، قلبی که به هر کسی دادم با یک دنیا بی مهری و بی محبتی آن را شکست و به من بازگرداند.عزیزم این قلبی که اینک ویرانه ای بیش نیست را با تمام وجودم به تو هدیه میکنم.تو یکی بیا و با آن مدارا کن ،نگذار این قلب پر از غم ، غصه و عاشق من دوباره شکسته شود. هر که آمد بر این قلب عاشقم، لعنت گفت و رفت .
عزیزم با اطمینان کامل این قلبم را به تو هدیه میدهم و انتظار دارم که قدر آن را بدانی و برای همیشه نزد خود نگه داری و با عطر نفسهایت، خون عاشقی ات ،احساس محبت و مهربانی ات آن را زنده نگه داری . همین قلب هزاران عاشق و مجنون دارد ولی من این قلب بی ارزشم را تنها لایق تو میدانم و تنها به تو تقدیم میکنم چون کسی دیگر، جز تو لایق آن نیست و قلب من ارزشی بالاتر از این دارد که در دلهای بی محبت و بی مهر دیگران اسیر شود. می دانم تو این بازیچه سرخ را دوست داری و تو یکی دیگر آن را بازیچه خودت قرار نخواهی داد و آنرا به عنوان پر ارزشترین و بهترین هدیه از سوی من نزد خود نگه خواهی داشت.
میدانی که چقدر درون این قلب سرخ من عشق نهفته است؟ میدانی که درون این قلب شکسته من چقدر محبت و آرزو و امید نهفته است ؟ پس قدر آن را بدان ای یار عاشق من.
تو که ادعای دوست داشتن و عشق ورزیدن را داری، ادعای این را داری که میتوانی آنرا حفظ کنی و با تمام وجودت این قلب مرا دوست میداری پس مرا به تنها آرزویم برسان و تو یکی قلب مرا با بی محبتی شکنجه نده! بیا و تنها از من این هدیه بی ارزش را بگیر و کاری کن اینک که برای من بی ارزش است برای تو با ارزشترین هدیه دنیا باشد. تنها با همین بازیچه سرخ زنده ام و وقتی ببینم در دل تو اسیر باشد و آن را از من بپذیرفته ای نه تنها برای همیشه زنده می مانم بلکه می دانم خوشبخترین عاشق دنیا خواهم بود و دیگر احساس تنهایی نخواهم کرد. این هدیه بی ارزش را از من بپذیر، تنها در دل خودت نگه دار، با خون عاشقی ات، احساس محبتت و هوای دوست داشتنت آن را برای همیشه زنده نگه دار عزیزم. این قلب سرخ نه امانتی است و نه دلخوشی! این قلب سرخ هدیه است همیشگی از طرف خداوند و از طرف کسی که تو را لایق آن میداند پس آن را با تمام وجودت از من بپذیر.
Back to top Go down
http://www.ezraiiltanha.blogfa.com

بازیچه سرخ
Back to top 
Page 1 of 1