انجمن اوستا
be Avesta forum khosh amadid
etelaate system neshan midahad ke shoma be onvane mehman vared shodid
baray estefadeh az hameye emkanat bayad sabte nam konid
agar dar forum ozv hastid be hesabe karbari khod vared shavid.
_____
Avesta forum be yek modir talar ke tavanaie jazbe afrad va modiriyat mataleb ra dashteh bashad niazmand ast leza agar kasi davtalab be modiriyat ast darkhast khod ra az tarigh pm be fasatechnology@yahoo.com ersal konad.
_____
lahazate khoshi ra baraye shoma arezoo mandim
انجمن اوستا
be Avesta forum khosh amadid
etelaate system neshan midahad ke shoma be onvane mehman vared shodid
baray estefadeh az hameye emkanat bayad sabte nam konid
agar dar forum ozv hastid be hesabe karbari khod vared shavid.
_____
Avesta forum be yek modir talar ke tavanaie jazbe afrad va modiriyat mataleb ra dashteh bashad niazmand ast leza agar kasi davtalab be modiriyat ast darkhast khod ra az tarigh pm be fasatechnology@yahoo.com ersal konad.
_____
lahazate khoshi ra baraye shoma arezoo mandim
انجمن اوستا
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.Avesta.gettalk.net www.Avestachat.tk
 
Homeتغیر آدرس انجمنSearchRegisterLog in

 

 آیا عصر گوگل به پایان خواهد رسید؟

Go down 
AuthorMessage
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
Ali


تعداد پستها : 63
تاريخ عضویت : 2010-11-09
سن : 30
زادگاه : شیراز

آیا عصر گوگل به پایان خواهد رسید؟ Empty
PostSubject: آیا عصر گوگل به پایان خواهد رسید؟   آیا عصر گوگل به پایان خواهد رسید؟ Empty2010-11-11, 06:52


آیا عصر گوگل به پایان خواهد رسید ؟


گوگل یک شرکت بزرگ و طراز اول در دنیای آیتی است . خیلی ها بر این عقیده هستند که این شرکت با استفاده از نو آوریهایی که در محصولاتش به خرج میدهد خود را یه یک عنصر تمام نشدنی در دنیایاینترنت تبدیل کرده است . خیلی ها هم معتقدند بدون گوگل اینترنت معناییندارد و شاید در واقعا درست هم باشد . اگر به شما بگویند که گوگل فردا بهطور کل برچیده خواهد شد ، احتمالا سوالات زیر در ذهنتان شکل میگیرد :
اگر گوگل از بین برود ، چه شرکتی جایگزین آن خواهد شد ؟
اصلا چه شرکتی میتوانید این همه خدمات را به صورت رایگان و با کیفیت عالی به ما عرضه کند ؟
یعنی موتور جستجویی خواهد آمد که بتواند مثل گوگل همه سوالات من را به جواب برساند ؟
ای وای ایمیل ها چطور ؟ یعنی جایگزینی برای جیمیل خواهیم داشت ؟
و تعداد زیادی از سوالات دیگر که جواب دادن به آنها واقعا مشکل است .
در واقع جریان از این قرار است که امروزه گوگل با زندگی ما یکی شده است .
جستجو :

آیا عصر گوگل به پایان خواهد رسید؟ 1472
قدرتمندترینو سنگین ترین اسلحه گوگل . با همین اسلحه پرقدرت است که خود را بر سر زبانها انداخته و به کسی اجازه حرف زدن در این عرصه را نمیدهد . وقتی بجایجستجو در اینترنت به دوست خود میگوییم گوگل کن ، این چه معنایی دارد ؟؟؟یعنی ما گوگل را مساوی با جستجو قرار داده ایم . یعنی گوگل بهترین درجستجوست . یعنی هیچ موتور جستجویی نیست که بتواند جای گوگل را به طور کاملبگیرد .
چرا نمیگوییم یاهو کن و یا بینگ کن؟؟ این نشان میدهد که این دو موتور جستجو هنوز خیلی راه دارند تا به قدرتافسانه ای گوگل در جستجو برسند .
چرا وقتی در فروم ها کسی میخواهد یک نرم افزار را به دوست خود بدهد و لینک دانلود آن را پیدا نمیکند ، میگوید ” داخل گوگل یه سرچ بزنی پیداش میکنی ” . البته کسی که این جمله را میگوید به صورت فی البداهه جمله ” داخل گوگلجستجو کن ” را به زبان می آورد و هیچگاه در مورد جمله ای که میگوید نیزفکر نمیکند . چون گوگل به معنای جستجو در اینترنت در ذهن او ثبت شده است .مطمئنا هیچگاه نمیگوید داخل بینگ جستجو کن به جز اینکه نفرتی افسانه ای ازگوگل داشته باشد .
جستجو تنها کاربرد GoogleSearch نیست . شما میتوانید از داخل همین باکس ساده جستجوی گوگل به انبوهاطلاعات دیگر نیز دسترسی پیدا کنید .
زمان دقیق هر ناکجا آبادی را میتوانید از داخل این باکس ساده بدست آورید .
اطلاعات آب و هوای هر شهری را میتوانید با یک جستجوی ساده بدست بیاورید .
تبدیل واحد های مورد نظر شما با یک کلیک انجام میشود .
این باکس ساده دنیایی است که خودتان باید کشفش کنید .
نقشه :
آیا عصر گوگل به پایان خواهد رسید؟ 22
یکیاز سرویس های گوگل که همیشه جذابیت های فراوانی داشته ، نقشه گوگل است .این سرویس شما را به دورافتاده ترین نقاط دنیا نیز میبرد . کافیست ناممکان مورد نظر را به گوگل مپ بدهید و بقیه کار را به گوگل بسپارید . با یککلیک شما از این سوی دنیا به آن سوی دنیا میروید .
اگرمیخواهید به خانه دوستتان بروید ولی نمیدانید دقیقا مسیر از منزل شما تاآنجا چگونه است ، هیچ اشکالی ندارد . گوگل مسیر را برای شما مشخص میکند .فقط شما منزل خود و دوستتان را نشانه گذاری کنید . گوگل کوتاه ترین مسیررا برای شما پیدا خواهد کرد و آن را با کشیدن خطوط به شما نشان خواهد داد( جهت اطلاع بیشتر از سرویس گوگل مپ میتوانید این مقاله را مطالعهبفرمایید ) .
خیلی خوب بود ، نه ؟! امکاناتاین سرویس به همیجا ختم نمیشود . میتوانید در خیابان ها نیز به گشت و گذاربپردازید . چطور ؟ با استفاده از Google Street View . این سرویس شما رابرای گشت زنی در خیابان های و جادهای یک شهر راهنمایی میکند ، آن هم بانشان دادن تصاویر واقعی !!!
گوگل کروم :
آیا عصر گوگل به پایان خواهد رسید؟ 3291
شکنکنید با یک مرورگر بسیار قدرتمند کار میکنید . هر چیزی که از محبوبیتگوگل کم کند ، گوگل کروم جبرانش میکند . تنها مرورگری که از زمان بوجودآمدنش نزول نداشته است و همین طور در حال بالا بردن سهم خود از بازارمرورگرهاست . البته رقبای قدرتمند و قابل احترام دیگری نیز مانند فایرفاکسدارد ولی به هر حال محصول گوگل است و حتما برتری هایی نسبت به سایرین دارد.
یکی از این برتری ها سرعت بالای بارگذاریصفحات است به شکلی که اگر قبلا از مرورگرهای دیگر استفاده کرده باشید بادیدن سرعت بارگذاری صفحات در گوگل کروم قطعا شگفت زده خواهید شد .
تطابق با استانداردهای طراحی و توسعه وب نیز که پایه و اساس گوگل کروم را تشکیل میدهد .
امنیتمناسبی نیز در گوگل کروم برقرار است . افزونه هم که دارد . پس دیگر منتظرچه هستید . از همین سایت های وطنی و یا سایت های بزرگ دانلود برنامه مثلFilehippo و سایرین آخرین نسخه را دریافت کنید .
پست الکترونیکی گوگل ( Gmail ) :
آیا عصر گوگل به پایان خواهد رسید؟ 4144
سریعترین، تمیزترین و امن ترین در مقایسه با سایرین . بهتر از جیمیل سراغ دارید ؟اگر سراغ دارید لطفا به ما هم بگویید . بنده حدود ۲ سال است از جمیلاستفاده میکنم . باور داشته باشید تا به الان فقط ۲ عدد اسپم دریافت کردهام که آن هم فقط برای یک بار بود و از آن به بعد دیگر هیچگاه اسپمی دریافتنکرده ام . سرعت بارگذاری Inbox هم که فوق العاده بالاست . سیستم ثبت IPهم که دارد و این یعنی امنیت چند برابر برای شما .
اگراز سرویس های پست الکترونیکی واقعا ……. مثل یاهو استفاده میکنید ، همینحالا خود را نجات دهید و با ثبت کردن یک جیمیل برای همیشه راحت و آسودهشوید .
ویدئوی آنلاین ( YouTube ) :
آیا عصر گوگل به پایان خواهد رسید؟ 5
درستاست که وبسایت پرطرفدار یوتیوب در کشور ما مسدود است ولی یکی از مناطقحکمرانی گوگل بر دنیای بزرگ اینترنت است . گوگل از طریق تبلیغات در اینوبسایت ، هزینه خرید خودش را بدست آورد و این نشان میدهد که این وبسایت تاچه حد شهرت دارد و یکی از نقاط حساس برای درآمدهای گوگل است . البتههمانطور که گفتم ما از نعمت وجود این سایت به دلیل برخی مسائل بی بهرههستیم . در این وبسایت هر نوع ویدئویی که بخواهید وجود دارد . از روش نصبویندوز گرفته تا پاک کردن ویروس ها و ساخت جعبه کمک های اولیه .
گوگل کد ( Google Code ) :
آیا عصر گوگل به پایان خواهد رسید؟ 6164
گوگل برنامه نویسان را نیز فراموش نمیکند ولی متاسفانه این سرویس از سوی گوگلبروی کاربران لیست تحریم گوگل ( که متاسفانه کشور ما نیز درون این لیستقرار دارد ) بسته است . ولی هیچ وقت یک ایرانی در بن بست نخواهد ماند وبرای رفع محدودیت هایش راهی را پیدا خواهد کرد . شما هم میتوانید از طریقهمان روش ها که احتمالا خودتان استاد هستید به داخل وبسایت مربوط به اینسرویس رفته و از کدهای بسیار عالی که جود دارد کمال استفاده را ببرید .یادم می آید که قبلا در بر نامه نوشته شده توسط خودم میخواستم قابلیتجستجو در گوگل را نیز پیاده سازی کنم که یک کامپوننت عالی در همین زمینهاز داخل این وبسایت پیدا کردم و کارم را به خوبی راه انداخت و من هم تاامروز به روح پدر بزرگوار نویسنده این کامپوننت درود میفرستیم .
نتیجه گیری :
با توجه به موارد گفته شده در بالا به نظر شما آیا به این زودی ها گوگل از صحنه کنار میرود یا خیر ؟
بهنظر خودم که گوگل حالا حالا ها با این دنیا کار دارد و قصد کنار رفتن نیزندارد و اگر شرکتی نیز بخواهد آن را از میدان خارج کند باید خیلی قویترباشد که این غول بی شاخ و دم را کنار بزند .
این ها تعدادی از پایه های حکومت گوگل بر دنیای اینترنت بودند .


_________________________________________________________________________
تبليغـــــــــــــــــــــات مـــــــــــــــــــــــــمنوع
متخلفين بدون اخطار اخراج ميشوند
Back to top Go down
https://avesta.forumfa.net
 
آیا عصر گوگل به پایان خواهد رسید؟
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
انجمن اوستا :: انجمن اوستا :: شبکه-
Jump to: