انجمن اوستا
be Avesta forum khosh amadid
etelaate system neshan midahad ke shoma be onvane mehman vared shodid
baray estefadeh az hameye emkanat bayad sabte nam konid
agar dar forum ozv hastid be hesabe karbari khod vared shavid.
_____
Avesta forum be yek modir talar ke tavanaie jazbe afrad va modiriyat mataleb ra dashteh bashad niazmand ast leza agar kasi davtalab be modiriyat ast darkhast khod ra az tarigh pm be fasatechnology@yahoo.com ersal konad.
_____
lahazate khoshi ra baraye shoma arezoo mandim
انجمن اوستا
be Avesta forum khosh amadid
etelaate system neshan midahad ke shoma be onvane mehman vared shodid
baray estefadeh az hameye emkanat bayad sabte nam konid
agar dar forum ozv hastid be hesabe karbari khod vared shavid.
_____
Avesta forum be yek modir talar ke tavanaie jazbe afrad va modiriyat mataleb ra dashteh bashad niazmand ast leza agar kasi davtalab be modiriyat ast darkhast khod ra az tarigh pm be fasatechnology@yahoo.com ersal konad.
_____
lahazate khoshi ra baraye shoma arezoo mandim
انجمن اوستا
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.Avesta.gettalk.net www.Avestachat.tk

Homeتغیر آدرس انجمنLatest imagesSearchRegisterLog in

می نویسم برای تو مادر

Go down 
AuthorMessage
EZRAIIL
پشتیبانی
پشتیبانی
EZRAIIL

تعداد پستها : 202
تاريخ عضویت : 2010-11-22
زادگاه : یزد

می نویسم برای تو مادر  Empty
PostSubject: می نویسم برای تو مادر    می نویسم برای تو مادر  Empty2010-11-28, 20:55

می نویسم از مهر و محبت هایت ای مادرم.
می نویسم که تو بهترینی.تو همانی که لایق این احساسات قلبی من هستی.
با دلی پاک ، عاشقانه می نویسم که دوستت دارم ای مادر.
تو همان عشق واقعی هستی که هر چه از تو بنویسم باز کم نوشته ام.
می نویسم از آن قلب مهربانت ، از آن قلبی که به عشق فرزندش می تپد.
بعد از خدای خویش تو را می پرستم ای تنها سر پناه لحظه های زندگی.
عشق تو یک عشق واقعیست که با تمام عشق ها فرق دارد.نمی دانم چه بنویسم از تو ، آنقدر محبت و مهربانی در وجود تو است که با نوشتن آن هیچگاه ابراز نخواهد شد.
ای تک ستاره آسمان زندگی ام ، ای تنها مروارید این دریای بزرگ زندگی دوستت دارم!
ای گل من ، روح من ، تمام وجود من دوستت دارم.ای مادرم بدون تو این زندگی بی معناست ، بی فرداست.خانه بدون تو بی عطر و بوست ، بی رنگ و روست.
با بودن تو می توان زندگی را معنا کرد ، آن لحظه است که معنای زندگی زیباست.
ای تنها دلیل زنده بودنم به پاکی آن قلب مهربانت قسم دوستت دارم.
تویی که معنای زندگی را به من آموختی ،هر چه دارم از تو دارم ای مادرم.
ای فرشته نجات لحظه های زندگی دوستت دارم.تو همانی که شریک لحظه های پر از غم و غصه زندگی ام بودی ، هستی و خواهی بود.لحظه هایی که غصه در دل داشتم در دلت یک عالمه عذاب بود ، و لحظه هایی که دلم شاد بود در دلت غوغای لبخند و شادی بود.آنچه در این دفتر عشقم غوغا به پا کرده عشق تو است ای مادرم.آرزو دارم تنها برای یک لحظه دستان مهربان و گرمت را بگیرم و بفشارم و بر آن بوسه بزنم.دستانی که از همان دوران آغاز بچگی با من مهربان بوده و مرا به این نقطه از زندگی رسانده است.بگذار بر آن گونه زیبایت بوسه بزنم ای مادرم تا از تو به خاطر تمام محبت ها و مهربانی هایت قدردانی کنم با اینکه هر چه بگویم از تو و حتی زیباترین و بهترین هدیه دنیا را به تو بدهم باز ارزشت بالاتر از آنهاست.بگذار به خاکت بیفتم ، و در خاکت زار و زار گریه کنم و بگویم هیچگاه از کنار من نرو ای مادر!بگذار تو را لحظه ای در آغوش بگیرم و در آغوشت گریه کنم ، و درد دل این قلب شکسته ام را برایت بگویم. هدیه من به تو در این روز بزرگ بوسه ای بر آن دستان مهربانت است.ای همدم شب و روزم ، رفیق لحظه های زندگی ام دوستت دارم.
ای مادرم ، هستی ام ، یاورم ، دلدار زندگی ام ، تنها سرپناه لحظه هایم خیلی دوستت دارم.
Back to top Go down
http://www.ezraiiltanha.blogfa.com

می نویسم برای تو مادر
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» به عشق تو می نویسم
» ای مادر تو یه عشق ماندگاری
» دلم برای کسی تنگ است
» نامه ای برای یک بی وفا
» مانده ام برای تو