انجمن اوستا
be Avesta forum khosh amadid
etelaate system neshan midahad ke shoma be onvane mehman vared shodid
baray estefadeh az hameye emkanat bayad sabte nam konid
agar dar forum ozv hastid be hesabe karbari khod vared shavid.
_____
Avesta forum be yek modir talar ke tavanaie jazbe afrad va modiriyat mataleb ra dashteh bashad niazmand ast leza agar kasi davtalab be modiriyat ast darkhast khod ra az tarigh pm be fasatechnology@yahoo.com ersal konad.
_____
lahazate khoshi ra baraye shoma arezoo mandim
انجمن اوستا
be Avesta forum khosh amadid
etelaate system neshan midahad ke shoma be onvane mehman vared shodid
baray estefadeh az hameye emkanat bayad sabte nam konid
agar dar forum ozv hastid be hesabe karbari khod vared shavid.
_____
Avesta forum be yek modir talar ke tavanaie jazbe afrad va modiriyat mataleb ra dashteh bashad niazmand ast leza agar kasi davtalab be modiriyat ast darkhast khod ra az tarigh pm be fasatechnology@yahoo.com ersal konad.
_____
lahazate khoshi ra baraye shoma arezoo mandim
انجمن اوستا
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.Avesta.gettalk.net www.Avestachat.tk

Homeتغیر آدرس انجمنLatest imagesSearchRegisterLog in

خاطره ای از پاییز .یادگاری از زمستان

Go down 
AuthorMessage
EZRAIIL
پشتیبانی
پشتیبانی
EZRAIIL

تعداد پستها : 202
تاريخ عضویت : 2010-11-22
زادگاه : یزد

خاطره ای از پاییز .یادگاری از زمستان  Empty
PostSubject: خاطره ای از پاییز .یادگاری از زمستان    خاطره ای از پاییز .یادگاری از زمستان  Empty2010-11-28, 21:24

از پاییز برگ ریزان که از بهار نیز زیباتر بود تا زمستان خاطره ای از پاییز بهاری
از آن خش خش برگهای درختان تا بارش نم نم باران یک دنیا خاطره برجا مانده و امروز یادگاری از پاییز و زمستان به جا می ماند.
بهار من که گذشت ، بهار ما آمد. بهار عمر من پاییز بود که گذشت ، این بهار ، بهار زندگی من است.
بهاری زیباتر از دیروز که بوی محبت از شکوفه هایی به رنگ عشق همه جا را فرا گرفته.
زمستان گرچه پر از خاطره های ماندگار بود اما تنها یادگاری که از آن به جا ماند همین بهار بود.
ای دنیا از خواب سردی که رفته ای بیدار شو ، بهار آمده…
ای تو که در دلت یک دنیا غم و اندوه نهفته است چشمهایت را باز کن و تنها یادگار روزهای سرد زندگی را ببین. حالا عاشقانه زندگی کن ، مثل ما ، مثل او که به امید تو لحظه های زندگی اش همیشه بهاریست !
بوی بهار را حس کن ، شکوفه های زیبا را که به امید تو بر روی درختان نشسته اند را ببین حالا تو نیز بهاری شو ! بهاری باش ، و مثل بهار پر از هیاهو باش .
پرندگان به هوای تو آمده اند که برایت بخوانند آواز آمدن طلوع دیگر از یک سال جدید.
سالی که رفت دیگر گذشت ، به فردا بیندیش ، به بهاری دیگر ، به طلوعی دیگر !
اگر قلبت پر از غم است ، غمها را از دلت رها کن ، شاد باش و عاشقانه به عشق فردای زیباتر از دیروز زندگی کن. امسال سال تو است ، سال زنده کردن خاطره هایی به رنگ سبز!
من دیگر به دیروز نمی اندیشم ، تو نیز مثل من به فردای خویش امید داشته باش .
گرچه بهار می آید و زود میگذرد اما هنگام رفتنش تو نیز همراه با او همسفر باش .
از پاییز بهاری ، تا طلوع یک فصل رویایی . از زمستان سرد ، تا خاطره هایی به رنگ سبز.
و اینک خاطره ای از پاییز و یادگاری از زمستان به جا مانده است خاطره ای به زیبایی پاییز و به طراوت باران ! غصه ها را در آغاز این بهار از دلت بیرون کن ، قلبت را پر از عشق و امید کن و در این سال جدید با یاری خداوند یک زندگی تازه را امیدوارانه تر از دیروز آغاز کن .
من دیگر به دیروز نمی اندیشم زیرا میدانم که فردای من خیلی زیباست ‍.
ای دنیا از خواب زمستانی ات بیدار شو که بهار آمده .
بوی بهار بوی پیراهن تو را میدهد ، زیبایی بهار به زیبایی چهره مهربان تو است ، رنگ آن به قشنگی رنگ چشمهای زیبای تو است و طراوات آن به پاکی قلب عاشق تو است عزیزم.
Back to top Go down
http://www.ezraiiltanha.blogfa.com

خاطره ای از پاییز .یادگاری از زمستان
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» پاییز بهاری