انجمن اوستا
be Avesta forum khosh amadid
etelaate system neshan midahad ke shoma be onvane mehman vared shodid
baray estefadeh az hameye emkanat bayad sabte nam konid
agar dar forum ozv hastid be hesabe karbari khod vared shavid.
_____
Avesta forum be yek modir talar ke tavanaie jazbe afrad va modiriyat mataleb ra dashteh bashad niazmand ast leza agar kasi davtalab be modiriyat ast darkhast khod ra az tarigh pm be fasatechnology@yahoo.com ersal konad.
_____
lahazate khoshi ra baraye shoma arezoo mandim
انجمن اوستا
be Avesta forum khosh amadid
etelaate system neshan midahad ke shoma be onvane mehman vared shodid
baray estefadeh az hameye emkanat bayad sabte nam konid
agar dar forum ozv hastid be hesabe karbari khod vared shavid.
_____
Avesta forum be yek modir talar ke tavanaie jazbe afrad va modiriyat mataleb ra dashteh bashad niazmand ast leza agar kasi davtalab be modiriyat ast darkhast khod ra az tarigh pm be fasatechnology@yahoo.com ersal konad.
_____
lahazate khoshi ra baraye shoma arezoo mandim
انجمن اوستا
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.Avesta.gettalk.net www.Avestachat.tk

Homeتغیر آدرس انجمنLatest imagesSearchRegisterLog in

درخواست ازدواج عجیب + عکس

Go down 
AuthorMessage
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
Ali

تعداد پستها : 63
تاريخ عضویت : 2010-11-09
زادگاه : شیراز

درخواست ازدواج عجیب + عکس Empty
PostSubject: درخواست ازدواج عجیب + عکس   درخواست ازدواج عجیب + عکس Empty2010-11-12, 17:16

تابناک- "یانگ زنگ منگین" دانشجوی دختر دانشگاهی در چین به واسطه ییادداشتش روی یک کاغذ بیشتر از آنچه که فکرش را می کرد در میان هم دانشکدههایش خواستگار پیدا کرد .

در 8 مارس 2010 که مصادف با روز زن در چین بود دانشگاه "علم و تکنولوژیالکترونیک" چین به تمام دختران دانشگاه یک تکه کاغذ سفید داد و از آنانخواست آرزویشان را روی آن بنویسند و روی "دیوار آرزو" ی دانشگاه بچسبانندتا همه آن را ببینند.

درخواست ازدواج عجیب + عکس 201010050730442336

پیام "یانگ زنگ منگین"

"یانگ زنگ منگین" اینگونه روی کاغذ نوشت:

"اسم من "یانگ زنگ منگین" است دانشجوی سال اول دانشگاه و فکر می کنم کهجذاب هستم .متاسفانه تا به حال نتوانستم شخص مناسبی را برای زندگیم پیداکنم. اما به سرنوشت اعتقاد دارم. اگر کسی از شما آقایان آرزویی مانند مندارید، پایین ساختمان خوابگاه من بیایید و نام مرا با صدای بلند بین ساعت12:30 تا 12:50 در 11 مارس فریاد بزنید. من پنهانی شما را نگاه خواهمکرد.اگر شما همانی بودید که من دنبالش هستم پایین می آیم و شما را ملاقاتخواهم کرد.

این را هم اضافه می کنم که نسبت دانشجویان پسر در این دانشگاه به دختران 25 به 1 است. شما واقعا فرصت خوبی دارید!

تجمع خواستگاران مقابل خوابگاه

درخواست ازدواج عجیب + عکس 201010050730442976

درخواست ازدواج عجیب + عکس 201010050735334332

پیام "یانگ زنگ منگین" در 11 مارس مشهور شد.

بیش از 2000 دانشجوی پسر مقابل خوابگاه این دختر جمع شدند.با وجود این همهآنها شهامت فریاد زدن نام آن دختر را نداشتند. شاید هم به این دلیل اینکاررا نکردند چون آنهایی هم که نامش راصدا کردند شانسی برای ملاقات "یانگ زنگمنگین" نداشتند.

درخواست ازدواج عجیب + عکس 201010050730443962
تصویری از "یانگ زنگ منگین"

Back to top Go down
https://avesta.forumfa.net

درخواست ازدواج عجیب + عکس
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» اقدام عجیب و مشکوک گوگل