انجمن اوستا
be Avesta forum khosh amadid
etelaate system neshan midahad ke shoma be onvane mehman vared shodid
baray estefadeh az hameye emkanat bayad sabte nam konid
agar dar forum ozv hastid be hesabe karbari khod vared shavid.
_____
Avesta forum be yek modir talar ke tavanaie jazbe afrad va modiriyat mataleb ra dashteh bashad niazmand ast leza agar kasi davtalab be modiriyat ast darkhast khod ra az tarigh pm be fasatechnology@yahoo.com ersal konad.
_____
lahazate khoshi ra baraye shoma arezoo mandim
انجمن اوستا
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.Avesta.gettalk.net www.Avestachat.tk

Homeتغیر آدرس انجمنSearchRegisterLog in

نقاشی دیجیتال

Go down 
AuthorMessage
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
Ali

تعداد پستها : 63
تاريخ عضویت : 2010-11-09
زادگاه : شیراز

نقاشی دیجیتال Empty
PostSubject: نقاشی دیجیتال   نقاشی دیجیتال Empty2010-11-12, 18:39

نقاشی دیجیتال

نقاشی دیجیتال I1068321_artist-painting-tableta

نقاشی دیجیتال فرمی از هنر است.مانند تکنیک های نقاشی سنتی مثل آبرنگ.رنگ روغن و...
وسایل دیجیتالی توسط کامپیوتر کاربردی میشه که این وسایل شامل یک صفحه (لوحه) دیجیتالی.قلم نوری و نرم افزار نقاشی است.
نقاشی دیجیتالی با دیگر فرم های هنر دیجیتالی تفاوت دارد به ویژه که شاملتعبیر و ترجمه کامپیوتر از مدل نمیشه. آرتیست از تکنیک های نقاشی برایایجاد نقاشی دیجیتالی روی کامپیوتر استفاده میکنه.

تفاوت اصلی بین نقاشی دیجیتال و سنتی در پردازش غیر خطی آناست به این معنی که اغلب آرتیست میتواند نقاشی هایش را در لایه های مختلفیمرتب کند و به طور مستقل تصحیحش کند.همچنین قابلیت خنثی کردن و دوبارهانجام دادن حرکت قلم هنگام لمس قلم با لوح را دارد.که این عمل آرتیست رااز پردازش خطی رها میسازه.اما نقاش دیجیتالی باید تکنیک های نقاش های سنتیرا مطالعه کند و آنهار ا به کار برد.
دیجیتال به طور وسیعی در طراحی مفهومی برای فیلم ها .تلویزیون و بازی های ویدیو استفاده میشه.
نرم افزار نقاشی دیجیتال به نقاش ها محیط مشابه نقاش فیزیکی میده :کاغذ-وسایل نقاشی-پالت های ترکیبی-گزینه های بیشماری از رنگ ها.
نقاشی از bobby chiu:
نقاشی دیجیتال I1068322_bobby-chiu
نقاشی از marcle baumann:

نقاشی دیجیتال I1068331_fun-pool-digital-painting-marcel-baumann

Joseph explains his process:
برای خلق نقاشی از یک عکس دیجیتالی شروع میکنم و قلم مو ((brush را به دستمیگیرم و پیکسل هایی را که مورد استفاده قلم نوری paintbrush دیجیتالی استبا هم می آمیزم. من از تکنیک ها و حرکات دقیقا مشابهی که وقتی روی کاغذ بهروش سنتی با قلم مو میکشم استفاده میکنم. من این روش نقاشی را دوست دارممن کنترل بیشتر و کاملی روی رنگ و روشنایی ها دارم و این به من اجازه میدهکه احساس خودم را از تصویر بیان کنم. وقتی که نقاشی کامل میشه انتقالشمیدم به روی جنس خوبی از کاغذ آرتیستی.
نقاشی دیجیتال I1068361_farm-rd-order-photo-paint-joseph

Back to top Go down
https://avesta.forumfa.net

نقاشی دیجیتال
Back to top 
Page 1 of 1