انجمن اوستا
be Avesta forum khosh amadid
etelaate system neshan midahad ke shoma be onvane mehman vared shodid
baray estefadeh az hameye emkanat bayad sabte nam konid
agar dar forum ozv hastid be hesabe karbari khod vared shavid.
_____
Avesta forum be yek modir talar ke tavanaie jazbe afrad va modiriyat mataleb ra dashteh bashad niazmand ast leza agar kasi davtalab be modiriyat ast darkhast khod ra az tarigh pm be fasatechnology@yahoo.com ersal konad.
_____
lahazate khoshi ra baraye shoma arezoo mandim
انجمن اوستا
be Avesta forum khosh amadid
etelaate system neshan midahad ke shoma be onvane mehman vared shodid
baray estefadeh az hameye emkanat bayad sabte nam konid
agar dar forum ozv hastid be hesabe karbari khod vared shavid.
_____
Avesta forum be yek modir talar ke tavanaie jazbe afrad va modiriyat mataleb ra dashteh bashad niazmand ast leza agar kasi davtalab be modiriyat ast darkhast khod ra az tarigh pm be fasatechnology@yahoo.com ersal konad.
_____
lahazate khoshi ra baraye shoma arezoo mandim
انجمن اوستا
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.Avesta.gettalk.net www.Avestachat.tk

Homeتغیر آدرس انجمنLatest imagesSearchRegisterLog in

چگونه آمار وبلاگ یا وبسایت خود را بالا ببریم؟

Go down 
AuthorMessage
Ali
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
Ali

تعداد پستها : 63
تاريخ عضویت : 2010-11-09
زادگاه : شیراز

چگونه آمار وبلاگ یا وبسایت خود را بالا ببریم؟ Empty
PostSubject: چگونه آمار وبلاگ یا وبسایت خود را بالا ببریم؟   چگونه آمار وبلاگ یا وبسایت خود را بالا ببریم؟ Empty2010-11-23, 14:56

سلام به همگی
خوب و خوش و سلامت باشید
یکی از دغدغه های بچه هایی که وبلاگ دارنو وب سایت این هستش که آمار بازدیدشون بالا بره و بازدید کننده های زیادیبه وبلاگشون یا وب سایتشون بیاد. البته این آموزش هایی که می دم یه جوریفرعیات هست . ولی اصولا وبلاگی آمار بازدیدش میره بالا که شرایط زیر روداشته باشه
۱- اول توکل به خدا . دوم اینکه هدفتوناز ایجاد یک وبلاگ و وب سایت چیه ؟ حتی برای یک وبلاگ ساده روز نوشت وچیزهای پیش و پا افتاده باید انگیزه و هدف داشته باشید تا بتونید موارد ۲به بعد رو ادامه بدید. اونایی که برای کلاس یا پز دادن وبلاگ می نویسنهیچی نمی شن چون یه روز کارشون به آخر میرسه .داری وقت میذاری و هزینه یاندک (پول برق و اینترنت یا کافی نت) می دی بعد برای رو کم کنی وبلاگ میزنی ؟ البته بحث افرادی که می خوان یاد بگیرن فرق می کنه .پس اول برای خودت و برای دلت توکل کن به خدا و با انگیزه و هدف و پشتکاربرو جلو و به فکر رو کم کنی و پوز زنی نباش . خاکی باش عزیزم
۲- طرف میاد یه پست میزنه تو وبلاگ بعدشانتظار داره از فردا بالای ۱۰۰۰ تا بازدید کننده داشته باشه . ما نفهمیدیماین چه پستی هستش که اینهمه طرفدار داره . لازم به ذکر هستش که یک پستجالب رو فقط یک بار می بینن و به مرور زمان محبوبیتش کم میشه . پس شرط اول داشتن بازدید بالا مطالب مفید و قابل توجه هستش اونم نه یکی نه دوتا بلکه هر چی بیشتر بهتر
شرط سوم طرفوبلاگ نویسی اش خوبه ها یعنی مطالب خوبی تو وبلاگش هست ولی هر دفعه درتاریخ ۱ فروردین هر سال میاد تبریک میگه و ۱۰۰ تا مطلب مفید میذاره تا ۱فرورودین سال بعد . خوب بنده خدا موتورهای جستجوگر تا یک ماه تو رو بهعنوان لینک برتر به کاربر معرفی کنن ولی از ۱ ماه بعد به علت آپ دیت نشدنرتبه ات میاد پایین . خیلی حیف هستش که تو یک مطلب مفیدتر داری ولی لینکتو یاهو در صفحه ۳۰ نشون داده بشه ولی یکی دیگه یه مطلب آبکی مشابه موضوعتو داره ولی تو صفحه ی یک نشون داده بشه . چرا چون اون زود به زود آپ دیتمی کنه. خوب اینا رو گفتم منظورم این نبود فردا درسه نوبت صبحانه و ناهارو شام بشینی و وبلاگ آپ دیت کنی و غذات رو هم روی میز کامپیوتر بخوری وروی موس و کیبردت ماکارونی و یا املت بریزی . منظورم این هستش که شرط ۲ رو یعنی استفاده از مطالب مفید رو رعایت کن و زود به زود آپ دیت بشو . مثلا هفته ای یک بکبار اونم با مطالب مفید خیلی خوبه

شرط چهارم شرطچهارم سرعت مناسب و گرافیک سایست هستش. یکی از دلایل بازدید پایین سایتهاسرعت پایین (یعنی دیر باز می شن) و ساده نبودنشون هستش . ساده بودن نهاینکه ورداری وبلاگ یا وب سایت سیاه و سفید بزنی . از رنگ و تصویر استفادهکن ولی استاندارد و جالب . وارد یک وبلاگ می شی زمینه اش مشکی هستش اونوقت متن هاش رو با نوک مدادی می نویسه . یکی دیگه خیلی باحال هستش اینقدراز این جاوا اسکریپت ها استفاده کرده که کل وبلاگ شده هرج و مرج . اولش۱۰۰۰ تا پنجره باز میشه جون مادرت نظر بده . بازم بیا . اقدس خانوم ایناچطورن . مرگ بر اسرائیل و…. والله یعینی چی این حرکات رو نمی دونم . بعدش۱ گوشه اش داره برف میاد اونور داره بارون میاد با ستاره . بالا آتیش بازیهستش . سمت چپ دارن گل و بلبل با هم صفا می کنن. پایینش رودخونه داره . مانفهمیدیم این وبلاگ هستش یا برنامه کودک . خوب از جاوا اسکریپ استفاده کنولی افراط نکن که بترکی . یکی دیگه از موارد من نمی دونم این آهنگ گذاشتنتو وبلاگ چه صیغه ای . دیگه فکر کنم اونی که کامپیوتر داره آهنگ هم میتونه گوش بده . من که می تونم شما چطور؟؟؟ حالا دوست داری آهنگ بذاری ازاین کدهها جاوا استفاده نکن چون بنده خدا کاربرانی که دانلود مننجر دارنباید۱۰۰۰ تا پیغام دریافت کنن که این آهنگ سایتتون رو دانلود کنیم . یهخرده مراعات کنید. برای خودتون می گم . اگه هم می خواین آهنگ بذارید صبرکنید من یه جای مناسب پیدا کنم تا بهتون معرفی کنم.که هم سرعتش خوبه همدردسر نداره. یکی دیگه از این معضلات تبلیغات هستش که می ذارن . درستهبعضی ها دوست دارن در آمد داشته باشن از طریق وبلاگ و یا وب سایتشون چونهم هزینه می کنن هم اینکه زحمت می کشن . ولی به خدا من با این سایتهایکلیکی که با هر کلیک ۱۰ تومن بهت می دن هیچ خیری ندیدم . تو دوماه فقط ۵۰تا تک تومنی در آوردم . فقط سایتم مضحک و سنگین شده بود. اگه در ماه ۲۰هزار تومن ازشون در آوردی ادامه بده وگرنه هیچکس حال نداره روی بنر هاییکه معلوم نیست چیه کلیک کنه که ۱۰ تومن بره به حساب شما. تازه ظاهرا بعضیها هم بالا می کشن و پول وبلاگدار بدبخت رو که چند مدت وبلاگش رو سنگینکرده رو نمی ده. بگذریمچاره چیه؟ چاره این هستش که اول بازدیدت رو بیار بالا ۴ تا شرکت ببینن فقطبا ۴ تا بنر استاندارد و خوشگل و سبک نه از این بنر ۱ کیلویی ها بهت می دهو قرارداد می بنده مثلا هر بنر ماهی ۱۰ هزار تومن و فقط نمایش بدی براشون. ۵ تا هم گیرت بیاد کافیه . پس از این تبلیغ کلیکی ها خیری نمی رسه جزسنگین شدن وبلاگ
شرط پنجم یکیاز شرایط داشتن وبلاگ خوب دسته بندی خوب هستش . تو مجازی از هر مطلبی تووبلاگت بذاری فقط خواهشا دسته بندی کن و آرشیو مناسب درست کن که خوانندهبنده خدا مثلا دوست داره راجب ترفند موبایل بخونه سر از جک در نیاره . جکها هم یه جا بذار . پس یکی از شرایط داشتن وبلاگ و وب سایت خوب داشتن آرشیو مناسب هستش و همچنین موضوع بندی صحیح
خوب اگه شروط بالا رو دارید شما مستعد داشتن یک وبلاگ پر بازدید هستید. این تجربیات من هستش که دارم می گم . خلاصه بازدیدتون بالا میره
Back to top Go down
https://avesta.forumfa.net

چگونه آمار وبلاگ یا وبسایت خود را بالا ببریم؟
Back to top 
Page 1 of 1